pondělí - pátek 10:00 - 17:00 hodin
Hotel Lázně Kostelec, Česká republika, 31.10.2018, Snídaně
Česká republika
starstarstar
Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Lázně Kostelec

31.10.–3.11.2018
4 dny
Snídaně
-
vlastní
2 075 Kč -0 %
Číslo termínu: 140365649
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vanou a WC, TV, rádio, telefon, přistýlka, Wifi.
Poloha
Hotel, lázně i golfový areál leží v předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů.
Středisko
Kostelec u Zlína
Vybavení
Hotel má 6 podlaží, restauraci, pizzerii, denní kavárnu, bar, taneční kavárnu, saunu, tělocvičnu, venkovní ohniště s posezením, sportovní areál - tenisový kurt s umělým povrchem, 10 minigolfových jamek, stolní tenis, ruské kuželky, volejbalové hřiště, 9-jamkové golfové hřiště s cvičnou loukou, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor, dětské houpačky a prolézačky. V hotelové recepci je možné si zapůjčit ke všem sportovištím nářadí (tenisové rakety, míče, kola, společenské hry aj. nebo zakoupit „sportovní kartu“ (cena karty zahrnuje bazén, saunu, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky a pétanque, dítě se slevou 50%). V golfovém klubu je možné si zapůjčit golfové hole, míčky a objednat si lekci s trenérem golfu. Dětský koutek, Wi-Fi free připojení v celém hotelu, na pokojích i na přilehlém koupališti, 2 venkovní vyhřívané whirlpooly, houpačky a průlezky pro děti.
Stravování
Polopenze – snídaně formou bufetového stolu, obědy a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel (mimo prvního jídla).
Polopenze začíná večeří (18.00 - 20.00 hod), plná penze obědem (12.00 - 13.00 hod).
Koupání
Vlastní vyhřívané venkovní bazény vč. dětského brouzdaliště .
Nabídka programů
Nabídka programů 2018:

HARMONIE PRO DVA 2018
2 noci, stravování polopenze nebo plná penze, program-procedury typ A: 1x Kneippova koupel s arnikou horskou, 1x aromatická ruční masáž 30 min, 1x hydromasážní koupel s kosodřevinou, 1x čokoládový zábal, 1x zábal s panenským kokosovým olejem, 1x lymfatická masáž obličeje. Čas nástupu 13.00 – 14.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

POHODOVÁ RELAXACE 2018
4 noci, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x perličková sirná koupel, 1x velký rašelinový zábal-bahno, 1x částečná ruční masáž 15 min., 1x parafínový obklad. Čas nástupu 15.00 – 18.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

SPECIÁL PRO SENIORY 2018
5 nocí, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x sirná minerální koupel, 1x koupel vířivá dolních končetin, 2x částečná ruční masáž 15 min, 1x koupel s rašelinovým extraktem, 2x parafínový zábal na ruce, 1x rašelinový zábal velký – bahno. Čas nástupu 13.00 – 14.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

SENIORSKÝ TÝDEN 2018
6 nocí, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x rašelinový zábal velký – bahno, 2x suchá uhličitá koupel, 1x částečná ruční masáž 15 min, 2x perličková sirná koupel, 1x parafínový obklad. Čas nástupu 15.00 – 18.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ
Informace
Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným počtem nocí nelze měnit. Časy nástupu jsou závazné. Časy se liší v závislosti na množství a načasování procedur v pobytu a jsou stanoveny od 11 hod do 15 hod. dle typu pobytu. Procedury mohou být načasovány hned po příjezdu klientů. Zameškané procedury propadají bez náhrady!

1) Pobyty s procedurami – s polopenzí
závazný čas nástupu na pobyt: 13 – 14 hod.
2) Pobyty s procedurami – s plnou penzí
závazný čas nástupu na pobyt: 11 – 12 hod.
3) Hotelové rekreační pobyty bez procedur – se snídaní, s polopenzí
závazný čas nástupu na pobyt: 15 – 18 hod.
4) Hotelové rekreační pobyty bez procedur – s plnou penzí
závazný čas nástupu na pobyt: 11 – 12 hod.

Pokoje jsou k dispozici od 15 hod (u plné penze od 14 hod), uvolnění pokoje do 12 hodin. V případě dřívějšího příjezdu lze zavazadla uložit v hotelové šatně. Na pokojích jsou ručníky a osušky. Fén lze zapůjčit v recepci. Župan není nutný. Po celou dobu pobytu je k dispozici prostěradlo. Župany lze za mírný poplatek zapůjčit v recepci (50,-Kč/pobyt + vratná záloha).Procedury jsou plánovány předem a nelze je měnit za jiné. Časový rozpis procedur obdrží klient v recepci při příjezdu. Lázeňský poplatek se v místě nevybírá.
Parkování je možné přímo u hotelu a je zdarma.(GPS 49°15'12.783"N, 17°41'58.924"E)
MHD ze Zlína - linky č. 34, 35 nebo 36 (ze zastávky Náměstí Práce).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.